Акции

GASOLINE STORM 200/13

Основни карактеристики

Работен притисок 200 bar
Проток на вода 780 l/h
Вртежи на моторот 3400 gpm
Мотор снага 9 Hp
Димензии 580 x 900 x 930 mm
Тежина 45 kg
Види ги сите карактеристики

Цена

200,000.00ден 180,000.00ден
Додади во кошничка
Брза достава

Достава до вашиот дом или фирма на сите производи

Гаранција

Сертифициран застапник, квалитетни делови и обезбеден сервис

Опис

Бензински перач на ладна вода професонален со 10 метри црево.

Практичен, удобен за носење, не обемен.

Лесно се прилагодува на секоја ситуација и нуди одлични перформанси против сите видови нечистотија.

Овој модел се нарачува

Дополнителни информации

Работен притисок

200 bar

Проток на вода

780 l/h

Вртежи на моторот

3400 gpm

Мотор снага

9 Hp

Димензии

580 x 900 x 930 mm

Тежина

45 kg

Резервоар за гориво

5 litri

Опрема

10 м црево и пиштол