Дом и градина

AR 670-A

Основни карактеристики

Напон 220 V
Проток на вода 500 L/h
Работен притисок 160 бари
Црево должина 8 М
Дводелен пиштол 90 см
Мотор снага (kW) 2,5
Види ги сите карактеристики

Цена

45,000.00ден 39,999.00ден
Додади во кошничка
Брза достава

Достава до вашиот дом или фирма на сите производи

Гаранција

Сертифициран застапник, квалитетни делови и обезбеден сервис

Сериски број: 14680

Опис

Машина за миење под висок притисок со триплекс пумпа со

керамички клипови и систем за поврзувачка рачка.

Автоматски бајпас вентил со празнење на притисокот на главата на пумпата.

Монофазен индукциски мотор со термичка заштита. Прилагодување на притисокот.

Манометар. Вградено вшмукување детергент. Должина на електричен кабел 5м

Дополнителни информации

Тежина 20 kg
Димензии 507 × 267 × 330 cm
Напон

220 V

Проток на вода

500 L/h

Работен притисок

160 бари

Црево должина

8 М

Дводелен пиштол

90 см

Мотор снага

(kW) 2,5

Вртежи / мин (вртежи во минута)

2800 (rpm)