Акции

K 3 HOME

Основни карактеристики

Фази херци Напон 1 / 50 / 230 (Ph/Hz/V)
Проток на вода 380 (l/h)
Работен притисок 20 – 120
Снага на мотор 1,6 (кW)
Тежина 6,5 (kg)
Димензии (L x W x H) 275 × 279 × 803 (mm)
Види ги сите карактеристики

Цена

11,500.00ден 9,500.00ден
Додади во кошничка
Брза достава

Достава до вашиот дом или фирма на сите производи

Гаранција

Сертифициран застапник, квалитетни делови и обезбеден сервис

Сериски број: 1.601-812.0

Опис

Kärcher K 3 Home е совршен мијалник под притисок за повремена употреба на лесна нечистотија околу домот.

Таа е идеална за чистење на велосипеди, автомобили, градинарски мебел и внатрешен двор.

K 3 Home е комплет со лесен за употреба варијанта, само извртувајте за да изберете совршен притисок за различни површини и фластер за нечистотија за минирање на најтврдата нечистотија на тврди површини.

Оваа машина доаѓа со одбор за складирање за складирање на кабел, црево и врвки и интегриран резервоар за детергент за брза и лесна апликација на детергент директно преку машината.

K 3 Home е лесен за транспорт и складирање со рачка за носење и тркала.

Домашниот комплет вклучува чистач за внатрешен двор Т 150 за чистење без прскање на поголеми површини, како што се  декорирање, и 500мл детергент за внатрешен двор и палуба.

Стандардна према

  • Пиштол за прскање G 120 Q Full Control
  • Високопритисно црево 6 m
  • Високопритисна цевка Vario Power Jet
  • Резервоар за користење средство за чистење,
  • Вграден филтер за водa
  • Адаптер за градинарско црево A3 / 4 “

Дополнителни информации

Фази херци Напон

1 / 50 / 230 (Ph/Hz/V)

Проток на вода

380 (l/h)

Работен притисок

20 – 120

Снага на мотор

1,6 (кW)

Тежина

6,5 (kg)

Димензии (L x W x H)

275 × 279 × 803 (mm)