Дом и градина

WD 5 PREMIUM RENOVATION KIT *EU-II

Основни карактеристики

Мотор 1100 W
Волумен на резерварот (l) 25
Капацитет на полнење(l) 20
Ширина на папучата (mm) 300
Дијаметар на усисно црево (мм) 35
Должина на електричен кабел (m) 7
Види ги сите карактеристики

Цена

15,500.00ден
Додади во кошничка
Брза достава

Достава до вашиот дом или фирма на сите производи

Гаранција

Сертифициран застапник, квалитетни делови и обезбеден сервис

Сериски број: 1.348-238.0

Опис

Повеќе од одлично: Уредот од врвна класа WD 5 Premium! Повеќенаменската правосмукалка е исклучително моќна со потрошувачка на енергија од само 1100 вати. Повеќенаменската правосмукалка е опремена со контејнер од нерѓосувачки челик без корозија и 25 иновативна технологија за отстранување на филтерот, што овозможува рамниот набран филтер лесно да се отстрани за неколку секунди со отворање на касетата за филтер.

Филтерот е погоден и за влажно и суво вакуумирање без промена на филтерот. Благодарение на интегрираното чистење на филтерот, валканиот филтер може ефикасно да се исчисти со само едно притискање на копче со силни импулси на воздухот и моќта на вшмукување може брзо да се врати. Подната млазница што може да се преклопи со 2 гумени и 2 ленти за четки и новиот тип на црево за вшмукување обезбедуваат сите видови нечистотија да се подигнат на примерен начин и да понудат максимална удобност за чистење.

Рачката со електростатска заштита (особено корисна за вакуумирање на ситна прашина) може да се отстрани, а додатоците може да се закачат директно на цревото за вшмукување. Понатамошни карактеристики на удобност, како што се позиција за паркирање, функција за удар, рачка за лак 3 во 1 и меморија за кабел и додатоци го заокружуваат профилот на уредот.

Машината не е на лагер

Дополнителни информации

Мотор

1100 W

Волумен на резерварот (l)

25

Капацитет на полнење(l)

20

Ширина на папучата (mm)

300

Дијаметар на усисно црево (мм)

35

Должина на електричен кабел (m)

7

Ниво на бучавост (db)

67

Тежина (kg)

8

Димензии (LxWxH) (mm)

418 x 382 x 652