Дом и градина

WD 3 PREMIUM

Основни карактеристики

Контејнер пластичен 17 L
Напон струја (V/Hz) 220 - 240 / 50 - 60
Види ги сите карактеристики

Цена

9,500.00ден 8,500.00ден
Додади во кошничка
Брза достава

Достава до вашиот дом или фирма на сите производи

Гаранција

Сертифициран застапник, квалитетни делови и обезбеден сервис

Сериски број: 1.629-863.0

Опис

Повеќенаменската правосмукалка WD 3 е исклучително моќна со потрошувачка на енергија од само 1000 вати. Неговиот робустен и отпорен на удари пластичен контејнер собира 17 литри. Филтерот за касети ви овозможува практично вакуумирање на сува и влажна нечистотија – без промена на филтерот.

Новото црево за вшмукување и – да не заборавиме – новоразвиената подна млазница со вметнувач за мешање дава одлучувачки придонес за оптимално подигнување на нечистотија и обезбедува целосна чистота. Лесно отстранливата рачка овозможува додатоците да се прицврстат директно на цревото за вшмукување. Ако работата е прекината, цевката за вшмукување и млазницата за под може лесно да се паркираат помеѓу нив, благодарение на положбата за паркирање.

Дополнителни додатоци како што се функцијата за дување, системот за заклучување „Pull & Push“, ергономската рачка и исклучително практичното складирање на кабел и додатоци ја прават работата со WD 3 вистинско задоволство.

Дополнителни информации

Контејнер пластичен

17 L

Напон струја (V/Hz)

220 – 240 / 50 – 60